AVE ART Ostrava>Aktuality>Spolupráce s firmou

Spolupráce s firmou

13/12/2021

I v letošním roce si můžete v kamenných prodejnách i e-shopu Boutique GURMÁN zakoupit sýry a jiné dobroty v krabicích s vánočním motivem navrženým žákem školy AVE ART Ostrava. Grafický návrh na potisk limitované edice dárkových krabic vytvořil žák 4. ročníku oboru Grafický design David Glac.

Nechte si chutnat! 

 

 

Příspěvek z 2. 11. 2020

Začátkem školního roku 2020/2021 se žáci školy již podruhé věnovali reálné zakázce pro firmu Boutique GURMÁN, která se specializuje především na prodej sýrů. Jednalo se o  grafické návrhy na potisk limitované edice dárkových krabic. Zadání se věnovali žáci druhého a třetího ročníku oboru Grafický design a Motion design. Od letošního listopadu tak budou v prodejnách Boutique GURMÁN nabízeny dobroty v krabicích s vánočními motivy Kristýny Kurečkové a Kláry Kochové.

Gratulujeme!

 

Příspěvek z 28. 12. 2019

Před Vánocemi 2019 se žáci druhého ročníku oboru grafický design věnovali reálné zakázce. Jednalo se o  grafické návrhy na potisk dárkových vánočních krabic pro prodejce sýrů Boutique GURMÁN. Sýry a také jiné dobroty obdrželi zákazníci  kamenné prodejny i e-shopu v designových krabicích. Firma si vybrala návrhy Veroniky Pěronkové a Kláry Kochové, které byly uvedeny do tisku v limitované vánoční edici.


Menu:


 

Copyright AVEART Střední soukromá umělecká škola a základní umělecká škola Ostrava

Školní
noviny