AVE ART Ostrava>Aktuality>Projekty Erasmus+

Projekty Erasmus+

5/2/2021

V roce 2020 byly škole schváleny 4 projekty programu Erasmus+ a z toho 3 projekty školy a 1 projekt partnerský, které budou realizovány ve školních letech 2020/2021 a 2021/2022. 

Projekty jsou zaměřené na získávání nových kompetencí u žáků i pedagogů školy. Mobility žáků v délce 12 - 18 dnů budou realizovány v zemích: Španělsko, Itálie, Slovenská republika a aktivity pro pedagogické pracovníky se uskuteční v zemích EU: Velká Británie, Slovenská republika, Itálie a Španělsko.

Vzhledem ke koronavirové situaci je harmonogram aktivit pro školní rok 2020/2021 pozměněn, ale doufáme, že se nám podaří realizovat část aktivit. 

Dneškem škola vyhlašuje kritéria výběru na krátkodobé mobility plánované na partnerské škole Súkromná stredná umelecká škola Hodruša - Hamré, Slovenská republika. Nastavení mobilit lze operativněji měnit v případě omezení pohybu osob nebo uzavření hranic.

  1. Projekt "Umění" je zaměřen na získávání odborných znalostí a dovedností ve filigránové umělecké technice typické pro Slovenskou republiku. Více o projektu a přihlášku naleznete ZDE.
  2. Projekt "Srdcom tradičné" umožní získat žákům nové dovednosti a schopnosti v umělecké technice cízelování. Více o projektu a přihlášku naleznete ZDE.


Menu:


 

Copyright AVEART Střední soukromá umělecká škola a základní umělecká škola Ostrava

Školní
noviny