AVE ART Ostrava>Aktuality>Kariérové poradenství Art Camp 2019

Kariérové poradenství Art Camp 2019

11/6/2019

Nabídka Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni pro žáky všech ročníků AveArt, kteří mají zájem o studium na umělecké vysoké škole!

Přihlašte se na 15. ročník Mezinárodní letní školy umění ArtCamp 2019, který se bude konat od 8. do 26. 7. 2019. 

Tento camp dává už od roku 2005 českým i zahraničním příznivcům umění možnost strávit část léta v kreativním a inspirativním prostředí, objevit či rozvinout svůj talent, potkat zajímavé české i zahraniční umělecké osobnosti a připravit se k přijímacím zkouškám na umělecké vysoké školy.


V kurzech vedených pedagogy Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara i hostujícími českými a zahraničními lektory se setkávají a společně tvoří účastníci různých věkových skupin, národností i zaměření. Výuka probíhá v ateliérech Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara i v plenéru, a to zpravidla v českém a anglickém jazyce.

Zájemci si mohou vybírat z pestré nabídky kurzů a dle svého zájmu a zaměření si sami zvolí vhodnou kombinaci kurzů a délku svého letního studia na FDULS. Mezi nejoblíbenější patří každoročně přípravné kurzy k talentovým přijímacím zkouškám na vysoké školy (např. Figurální kresba, Ilustrace, Fashion design nebo Design). Stejně populární jsou i fotografické kurzy a v dnešní době velmi žádané kurzy zaměřené na grafický design, práci s programy umožňujícími 3D modelování, design interiéru nebo tvorbu šperku. V nabídce nechybí ani tradiční výtvarné techniky jako je kresba, malba či knižní vazba apod.

Využijte jedinečnou příležitost, jak strávit až tři týdny v mezinárodním a multikulturním prostředí a přitom získat či prohloubit své praktické zkušenosti v řadě uměleckých oborů. Vedle práce v ateliérech i mimo ně Vás čeká program pro volný čas, sportovní aktivity, návštěvy muzeí a galerií, výstavy a přednášky.
Úspěšní absolventi kurzů navíc získají osvědčení o absolvování.

Více informací o ArtCampu získáte na tomto odkazu: https://fdu.zcu.cz/cz/415-artcamp-obecne-informace


Menu:


 

Copyright AVEART Střední soukromá umělecká škola a základní umělecká škola Ostrava