AVE ART Ostrava>Aktuality>Hlasujte pro kalendář školy !!!

Hlasujte pro kalendář školy !!!

14/2/2022

I letos jsme přihlásili kalendář školy nazvaný "Příběh kovárny" do soutěže Kalendář roku 2022. Je to soutěž o nejkrásnější český kalendář v grafice, polygrafii a volné tvorbě. Záměrem soutěže je představit nejkrásnější české kalendáře, poukázat na kreativní zpracování a pojetí, tiskovou i grafickou úroveň, upozornit na novátorské počiny.

V týdnu od 7. do 11. 2. 2022 se sešla odborná porota, která vybrala vítězné kalendáře v sedmi soutěžních kategoriích: DESIGN, FOTOGRAFIE, KVALITA TISKU A CELKOVÉ ZHOTOVENÍ, DIGITÁLNÍ TISK, KREATIVNÍ POJETÍ OBSAHU, PREZENTACE SUBJEKTU, MLADÝ TVŮRCE a také zvolila nejkrásnější kalendář, který získá cenu GRAND PRIX.

Odborná porota tímto splnila svůj úkol, ale ve hře je ještě jedna cena – VOX POPULI – cena veřejnosti, o jejímž vítězi můžete rozhodovat i vy hlasováním na Facebookových stránkách soutěže. Kalendář s nejvyšším počtem lajků získá cenu VOX POPULI. 

Hlasování končí 21. 2. 2022 ve 23:59 hod. Takže lajkujte, sdílejte, hlasujte zde: https://www.facebook.com/kalendarroku2022/

Podrobné informace o všech přihlášených kalendářích najdete na webu: https://kalendarroku2022.cz/kalendare

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže spojené s předáním cen se uskuteční 2. 3. 2022 v Café Práh.


Menu:


 

Copyright AVEART Střední soukromá umělecká škola a základní umělecká škola Ostrava

Školní
noviny