AVE ART Ostrava>Aktuality>Evropská jazyková cena Label 2023

Evropská jazyková cena Label 2023

20/11/2023

Dne 16.11. 2023 v Kaiserštejnském paláci v Praze obdržela naše škola, jako jedna ze sedmi oceněných škol České republiky, Evropskou jazykovou cenu LABEL za projekt "Nové příležitosti s odbornou angličtinou". Cenu převzali Ing. Jaroslav Prokop ředitel, Ing. Lenka Stehlíková koordinátorka projektu, Mgr. Romana Jackson učitelka anglického jazyka.
 
Vážení pedagogové,
za touto nádhernou cenou se ukrývá kus mnohaleté práce týmu pedagogů naší školy, pro mne je to velká radost a čest!!! Proto bych rád všem zapojeným pedagogům poděkoval za aktivity spojené se začleňováním odborné angličtiny do vzdělávání žáků, studentů a pedagogů.
 
Ing. Jaroslav Prokop
 
 


Menu:


 

Copyright AVEART Střední soukromá umělecká škola a základní umělecká škola Ostrava

Školní
noviny