AVE ART Ostrava>Aktuality>Národní cena za studentský design 2019

Národní cena za studentský design 2019

FARMADLO12/9/2019

Do soutěže "Národní cena za studentský design 2019" byly přihlášeny dvě práce žákyň oboru Průmyslový design. A maturitní práce absolventky školy Kohutové byla nominována do úzkého výběru v kategorií  "Produktový design".  5. září 2019 zasedala v Nadaci SUTNAR mezinárodní porota. Jednání trvalo sedm hodin a neslo se jako vždy pouze na odborné vlně. Závěr byl vzrušený, což zachycuje i obrazová reportáž - http://www.designcabinet.cz/mezinarodni-porota-souteze-o-narodni-cenu-za-studentsky-design-2019-zasedala 

Vyhlášení výsledků soutěže proběhne společně s první výstavou 14. 11. 2019 v plzeňském kreativním prostoru DEPO2015, poté na konci listopadu v Praze na Fakultě architektury.

Cílem soutěže je pomoc vstupu studentů designu do praxe, propojování škol a studentů s průmyslem, výrobními, produkčními a obchodními společnostmi a firmami. Soutěž od roku 1991 trvale monitoruje, dokumentuje, hodnotí a prezentuje tvorbu studentů studujících obory zaměřené na design, architekturu, umělecká řemesla a výtvarné umění na univerzitách, vysokých školách, vyšších odborných školách a středních odborných školách.

http://www.studentskydesign.cz/cs/2019/page/podminky-ucasti-2019


 


Menu:


 

Copyright AVEART Střední soukromá umělecká škola a základní umělecká škola Ostrava