AVE ART Ostrava>Aktuality>Webinář o HIV 26.3. od 10.00

Webinář o HIV 26.3. od 10.00

25/3/2020

Česká společnost AIDS pomoc pro školy a jejich žáky a studenty od 14 let, tedy žáky 8. a 9. tříd základních škol a studenty středních škol, pravidelně připravuje webináře zaměřené na problematiku HIV a AIDS.

Vzhledem k současné situaci jsme se rozhodli tyto Webináře otevřít všem jednotlivcům, kteří mají zájem dozvědět se více o HIV a AIDS. Není tedy nutné, aby se hlásily celé třídy, ale v případě zájmu o téma se mohou přihlásit jednotlivý žáci a studenti, jejich rodiče, učitelé.

První Webinář vysíláme již ve čtvrtek, 26. 3. 2020, od 10:00 do 11:00.

Vysílání můžete sledovat na stránce http://www.cervenastuzka.cz/webinar/. Pro připojení k webináři není potřeba žádná registrace. Webinář je zcela ZDARMA!

Pořad moderuje výtečný David Vaníček a studenti mají možnost si během vysílání pohovořit s lékaři (odborníkem na HIV a preventistou) a také se zkušeným lektorem.

Pokud si účastníci webináře chtějí ověřit své znalosti o HIV a AIDS, stačí vyplnit registrační formulář na této adrese https://forms.gle/X9cp9SNeq582wARo6 

Na základě registrace od nás obdrží dotazník, který vyplní před a po vysílání. Vyhodnocení odpovědí zašleme nejpozději do 5 dnů.

Ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem, a dalšími partnery, vysíláme webináře pro žáky základních a středních škol již 3 roky.

 

 


Menu:


 

Copyright AVEART Střední soukromá umělecká škola a základní umělecká škola Ostrava